اگر بدنبال یافتن منبعی هستید که شما را از حراجی های بازار مبل یافت آباد در لحظه مطلع سازد با ما همراه باشید

بازار مبل یافت آباد

بازار مبل یافت آّباد جزو بزرگترین مجموعه های فروش مبل درکل ایران می باشد این مرکز با چندین پاساژ بسیار بزرگ در چندین طبقه دایر شده است که بی شک غالب تولیدکنندگان و یا پخش کنندگان بزرگ و بنام صنایع چوبی در تمامی زمینه ها (سرویس خواب و مبلمان و سایز اقلام ریز) شعبه ای در این مرکز دارند.

بعلت تنوع بالا در این مرکز شما بطور قطع می توانید در سبک های مختلف مبلمان کلاسیک ، مبلمان راحتی ، مبلمان آرت دکو ، مبلمان ترک ، مبلمان ایتالیایی ، مبلمان مصری ، مبلمان فرانسوی با قیمت های متنوع محصول باب طبع خود بیابید.

 

بازار مبل یافت آباد تهران

بازار مبل یافت آباد تهران

 

چه زمانی بازار مبل یافت آباد حراج می شود

درباره مساله حراج مبل هیچ زمان خاصی برای تمامی بازارهای موجود وجود ندارد و اگر شما بدنبال حراج استثنایی مبلمان و تخفیف مبلمان هستید می توانید از طریق رسانه های بازارهای مبلمان از قبیل بازار مبل خلیج فارس ، بازار مبل شماره ۱،۲،۳ ، بازار مبل کاسپین ، بازار مبل پاسارگاد ، بازار مبل کوروش و… پیگیر زمان حراج مبل باشید.

در حال حاضر که در عصر ارتباطات هستیم شما میتوانید با پیگیری از طریق اینستاگرام و یا وبسایت ها با مراکز مورد نظر خود لینک شوید و پیگیر اخبار و اطلاعات از قبیل تخفیف های استثنایی مبلمان باشید.

 

بازار مبل خلیج فارس در یافت آباد

پاساژ بزرگ خلیج فارس در یافت آباد

 

زمان های رایج حراج مبل در یافت آباد

در زمان های مختلفی از قبیل جمعه سیاه (بلک فرایدی) و یا در برخی از اعیاد و یا پیشواز اعیاد بسیاری از مراکز وارد حراج می شوند ، هر ساله هم نمایشگاه های بین المللی مبلمان هافکس hofex و هومکس homex در تهران و بسیاری دیگر از نمایشگاه های معتبر در شهرهای مختلف اجرا می شود که دارای شرایط تخفیفی بسیار ویژه هستند.

 

نمایی از داخل یکی از پاساژهای بازار مبل یافت آباد

نمایی از داخل یکی از پاساژهای بازار مبل یافت آباد

 

آیا حراج مبل بصورت اصولی اتفاق می افتد

در پاسخ به این سوال باید ذکر کرد که متاسفانه بسیاری از مراکز خدمت رسان حتی جدای از حوزه مبلمان زمان نمایشگاه ها بصورت اصولی و یا صحیح وارد عمل نمی شوند و درست قبل از نمایشگاه قیمت محصولات را بالا برده و وارد تخفیف های به ظاهر چشم گیر و در اصل بدون هیچ گونه نفع رسانی می شوند ، ازین جهت پیشنهاد می شود تا جای ممکن خریدهای مهم خود از قبیل مبلمان را از مراکز معتبر با پیگیری های پی در پی انجام دهید.

چرا که مبلمان اگر کیفیت قابل قبولی داشته باشد جزو کالاهای مصرفی بلند مدت بحساب می آید و بیش از بیست سال در خانه تان جای میگیرد ، بر این اساس حتما توجه داشته باشید که محصول خریداری شده تان دارای ضمانت و کیفیت صحیح و اصولی است.

مجموعه ویلگا جزو ارائه دهندگان بنام مبلمان و سرویس خواب و سایر اقلام چوبی می باشد ، و اگر طرفدار مبلمان کلاسیک ، مبلمان ترک ، سرویس خواب ترک ، سرویس خواب مالزی هستید و تابحال با این مجموعه آشنا نشده اید با مراجعه به صفحه محصولات ویلگا نمونه محصولات را ملاحظه کنید ، می توانید  از طریق صفحه تماس با ما آدرس و شماره تماس های شعب مبل ویلگا در بازار مبل یافت آباد را تهیه کنید.

همانطور که پیش ازین ذکر شد در حال حاضر در رسانه های اجتماعی کنونی همچون اینستاگرام اطلاعرسانی ها بصورت آنلاین و دقیق انجام می شود ، مجموعه ویلگا نیز ازین امر مستثنا نیست و شما میتوانید از طریق اینستاگرام مبل ویلگا از مدل های بروز و موجود و همچنین از حراج و تخفیفات مبل مطلع شوید.

 

پارکینگ خودرو در بازار مبل یافت آباد

پارکینگ خودرو در بازار مبل یافت آباد

 

تماس با شعبات مبل ویلگا
شعبه 1 مبل ویلگا ☎ 66245252
شعبه 2 مبل ویلگا ☎ 66245450
شعبه 3 مبل ویلگا ☎ 66675277