بازار مبل یافت آباد دارای حدود ۸۰۰۰ (هشت هزار) فروشگاه مبل فروشی از انواع برندهای معروف تا تولیدی های متوسط و مغازه های کوچک بی نام و نشان تشکیل شده است. این بازار بزرگ مبل فروشی که معروف ترین بازار مبلمان در ایران است، در چهار راه یافت آباد تهران واقع شده که نیاز همه خریداران مبل و سرویس خواب از قشرهای مختلف مرفه، متوسط و ضعیف جامعه را قطعا برآورده می کند.

بازار مبل یافت آباد تشکیل شده از پاساژها و مراکز خرید بزرگ و همینطور مغازه هایی است که در بَرِخیابان ها و داخل کوچه های این محله قرار دارند و معروف ترین مراکز خرید یافت آباد پاساژهای زیر هستند.

  1. بازار مبل شماره ۱ و ۲ و ۳ ایران
  2. بازار مبل خلیج فارس
  3. پاساژ کاسپین
  4. بازار مبل پاسارگاد
  5. بازار مبل نگارستان
  6. بازار مبل ملل
  7. بازار مبل کوروش
  8. بازار مبل پایتخت
  9. بازار مبل برنا

اغلب این مراکز خرید در یافت آباد، دارای امکانات رفاهی از جمله رستوران، محل استراحت، سرویس بهداشتی و همینطور امکانات تفریحی برای کودکان است. لازم به ذکر است که نباید نگران محل پارک خودرو باشید، همه پاساژها دارای پارکینگ اختصاصی خودرو هستند.

بزرگ ترین این مراکز خرید، بازارهای مبل شماره ۱ تا ۳ ایران و همینطور خلیج فارس است که در خود چهارراه یافت آباد واقع شده و بیشترین فروشگاه ها را در خود جای داده است.

برای دیدن محصولات مبل ویلگا می توانید به صفحات شعبه یک مبل ویلگا و همینطور شعبه سوم مبل ویلگا در بازار مبل شماره ۱ ایران واقع شده و شعبه دوم مبل ویلگا نیز در پاساژ خلیج فارس قرار دارد مراجعه کنید.

ساعات کار بازار مبل یافت آباد

فروشگاه های رسمی در پاساژ های معتبر بازار مبل یافت آباد همگی از ساعت ۰۹:۰۰ شروع به کار کرده و تا ساعت ۲۱:۰۰ فروشگاه ها باز هستند.

ساعات کار فروشگاه های بازار مبل یافت آباد از ۹ صبح تا ۹ شب و جمعه ها و همینطور ایام تعطیل نیز این بازار فعالیت می کند

 

دسترسی به بازار مبل یافت آباد از طریق مترو و بی آر تی

بازار مبل یافت آباد در منطقه ۱۷ شهرداری تهران، اتوبان آیت اله سعیدی، چهارراه یافت آباد قرار گرفته است.

برای دسترسی به این بازار بوسیله وسایل نقلیه عمومی راه های مختلفی وجود دارد.

اگر با خودرو شخصی میخواهید به یافت آباد مراجعه کنید، نگران محل جای پارک نباشید چون تمام پاساژها دارای پارکینگ عمومی هستند. همینطور مسیر دسترسی از میدان آزادی، بزرگراه آیت اله سعیدی به سمت جنوب و سپس به طرف چهار راه یافت آباد می توانید حرکت کنید.

نزدیک ترین ایستگاه مترو به یافت آباد

اگر از طریق وسایل نقلیه عمومی مثل مترو می خواهید به این بازار بیایید، ایستگاه مترو نعمت آباد و همینطور ایستگاه مترو آزادگان نزدیک ترین ایستگاه های مترو به بازار مبل یافت آباد هستند. پس از خروج از مترو می توانید با تاکسی تا خود چهار راه یافت آباد عزیمت کنید. ایستگاه مترو نعمت آباد و آزادگان در خط ۳ مترو تهران قرار دارد.

 

قیمت مبلمان در بازار مبل یافت آباد

با توجه به تعداد حدود ۸۰۰۰ فروشگاه مبلمان در این منطقه از تهران، نمی توان حدود قیمت دقیق بین تولیدات فروشندگان را مشخص کرد اما حدود قیمت مبل های راحتی در هر ست ۷ نفره تقریبا از ۴ میلیون تومان تا حدود ۸۰ میلیون تومان است. همینطور قیمت مبل و ناهارخوری ۷ نفره کلاسیک به طور متوسط از ۸ میلیون تومان تا حدود ۲۵۰ میلیون تومان در هر سرویس است.

قیمت ها در یافت آباد از ۴ میلیون تومان تا حدود ۲۵۰ میلیون تومان متنوع است، بستگی به این دارد که شما دنبال چه برند، چه خدمات پس از فروش و چه نوع جنسی هستید

این قیمت ها به مواردی از جمله جنس چوب به کار رفته، نوع پارچه یا چرم رویه کوبی شده و همینطور رنگ آمیزی مبلمان و نام برندهای فروشنده و خدمات پس از فروش شرکت ها بستگی دارد.

 

رفع اختلافات بین فروشنده و مشتری در یافت آباد

به دلیل انبوهی خرید و فروش در بازار مبل یافت آباد و تعدد فروشندگان و خریداران و همینطور اختلافاتی که در این زمینه به وجود می آید، شورای حل اختلاف یک شعبه ویژه در مرکز همین بازار دارد که به رفع اختلاف بین مشتری و فروشنده می پردازد. البته هیئت امنای هر پاساژ به مسایل اختلافی در این خصوص می پردازند و زمانی که مساله حل نشود، اختلاف ها به شورای حل اختلاف ارجاع داده می شود.

تماس با شعبات مبل ویلگا
شعبه 1 مبل ویلگا ☎ 66245252
شعبه 2 مبل ویلگا ☎ 66245450
شعبه 3 مبل ویلگا ☎ 66675277