در ابتدا جهت آشنایی نسبی درباره کلیت بازار مبل یافت آباد توضیح مختصری ذکر میکنیم و پیشنهاد میکنیم برای توضیحات تکمیلی به مقاله درباره بازار مبل یافت آباد بیشتر بدانید که قبلا در وبسایت مبل ویلگا منتشر شده است مراجعه کنید/

بازار مبل یافت آباد از مهم ترین مراکز خرید مبلمان ایران می باشد که غالب افرادی که قصد خرید مبل را دارند بی شک سری به پاساژ های مختلف آن نظیر :

بازار مبل خلیج فارس ، بازار بزرگ مبل ایران شماره یک ، بازار بزرگ مبل ایران شماره دو ، بازار بزرگ  مبل ایران شماره سه ، بازار مبل پاسارگاد، بازار مبل کاسپین می زنند.

بازار مبل یافت آباد

بازار مبل خلیج فارس در یافت آباد

مزایای بازار مبل یافت آباد

بازار یافت آباد بعلت داشتن جاپارک مناسب ، پله برقی و آسانسور برای استفاده سهل ، مراکز تهیه غذا ، کافی شاپ های متعدد و همچنین مساله تنوع  تمام درخواست های مشتریان را براورده می سازد و بدین جهت بی شک از اولویت های مراکز خرید مبل می باشد.

پارکینگ بازار مبل خلیج فارس

پارکینگ مناسب از مزایای بازار مبل یافت آباد

تنوع محصولات در یافت آباد

تنوع محصولات موجود در بازار مبل یافت آباد قابل توجه است زیرا که  در تمام سبک های مبل راحتی ، مبل کلاسیک ، مبل ترک ، مبل ایتالیایی ، سرویس خواب و اقلام ریزی همچون میز تلویزیون ، ویترین ، بوفه ، استند .. با درجه کیفی متفاوت و در نتیجه قیمت های مختلف مناسب برای تمامی اقشار و تمامی سلیقه ها یافت می شود.

شایان ذکر است در برخی مواقع همین تنوع بالا به ضرر فروشندگان و تولیدکنندگان تمام می شود زیرا که مراجعین پس از بررسی دو پاساژ اصلی و تنوع عظیم محصولات و مشورت با فروشندگان مختلف دچار سردرگمی و خستگی شده صرفا جهت اتمام پروسه خرید محصولی را تهیه می کنند که ممکن است خیلی هم باب سلیقه شان نباشد

به این دلیل شعبه های قوی در بازار مبل یافت آباد که با اطمینان از کیفیت محصول خود اقدام به معرفی محصول می کنند می توانند  حتی در بازارهای خراب امروز فروش مناسبی را از آن خود کنند.

قیمت انواع مبل در یافت آباد

با توجه به رقابتی که بین تولیدی های بزرگ حوزه مبل  در بازار مبل یافت آباد وجود دارد معمولا مناسب ترین قیمت یک محصول را میتوانید در مراکز یافت آباد بیابید که ما در ادامه بطور ویژه به قیمت گذاری مبل کلاسیک و علت تفاوت قیمت برخی محصول به ظاهر یکسان در دو فروشگاه متفاوت می پردازیم.

قیمت مبل کلاسیک در یافت آباد

قیمت گذاری مبل راحتی در مقایسه با مبل کلاسیک  بسیار متفاوت است ، قیمت گذاری مبل های راحتی بعلت تمام پارچه بودن در درجه اول به نوع پارچه استفاده شده و متریال رویه کوبی بستگی دارد ولی در مورد مبل های کلاسیک عوامل متفاوتی در قیمت گذاری موثر هستند که به اختصار به این موارد می پردازیم :

  • چوب مصرفی مبلمان
  • جنس پارچه مبلمان
  • جنس رنگ مصرفی و نحوه رنگ کاری مبلمان
  • نوع و حجم منبت کاری مبل
  • متریال رویه کوبی از قبیل اسفنج و فوم و مغزی و مهم تر از آن نحوه رویه کوبی
  • خدمات پس از فروش
مبل کلاسیک در یافت آباد

انواع مبل کلاسیک متنوع در بازار مبل یافت آباد

جنس چوب مصرفی مبلمان در یافت آباد

عموما مبلمان کلاسیک با درجه کیفی مناسب از چوب راش بخصوص راش گرجستان تهیه می شود ازین جهت که چوب راش دارای گره کمتر و منبت پذیری مناسب تر و مستحم و همگن می باشد البته به این مساله توجه کنیم که چوب راش نیز دارای درجه بندی کیفی است و میتوان چوب راش بی کیفیت با قیمت های ارزان تر نیز استفاده کرد/

جنس چوب مصرفی در ساخت مبلمان

اهمیت چوب مصرفی در ساخت مبلمان

جنس پارچه مبلمان کلاسیک یافت آباد

نوع پارچه استفاده شده در ساخت مبلمان کلاسیک جزو مهم ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت و کیفیت می باشد اگر بصورت عددی اعلام کنیم حدودا ۱۰ درصد قیمت کل مبلمان را نوع پارچه مبل کلاسیک تعیین میکند ، در ساخت مبلمان های موجود در بازار عموما از سه نوع پارچه ایتالیایی ، پارچه ترک و پارچه یزد استفاده شده است که به ترتیب ذکر شده از لحاظ جنس و تراکم دارای کیفیت نزولی هستند.

 

تاثیر قیمت نوع رنگ و رنگ کاری مبل کلاسیک یافت آباد

نوع رنگ استفاده شده و همینطور میزان تبحر رنگ کار در اجرای مراحل زیرکاری و روکاری حتی تا ۲۵ درصد از قیمت مبل را گاها  شامل می شود ، چرا که یک رنگ کاری قوی یک خروجی بی نظیر و با ضمانت را ایجاد می کند.

رنگ کاری مبلمان دارای انواع مختلفی از قبیل پوششی ، سندبلاست ، ورق ، طبیعی است که هر کدام دارای مراحل مختلف و متفاوتی با انواع دیگر دارد.

برای مثال رنگ مبلمان کلاسیک موجود در مجموعه ویلگا غالبا از نوع پوششی و یا از نوع ورق طلا می باشد.

تاثیر منبت کاری مبلمان بر روی قیمت نهایی

می توان گفت مهم ترین عامل تاثیرگذار در قیمت نهایی مبلمان نوع منبت کاری آن است :

منبت کاری مبلمان

منبت کاری دستی در مبلمان های کلاسیک

  • منبت کاری دستی 

مبلمان با منبت کاری کاملا دستی در حال حاضر بندرت یافت می شود که قیمت های بسیار بالایی نیز برای خرید این نوع اثر هنری باید پرداخت کرد ( برابر میزان کار و وقتی که روی این اثر صرف شده قیمت بالا امری منطقی است)

  • منبت ماشین کاری

منبت کاری به طریقه ماشین کاری بعد از نوع منبت تمام دستی بهترین و گران ترین نوع منبت کاری مبلمان بحساب می آید و نحوه کار به این صورت است که دستگاه ها کاملا مکانیکی با هدایت انسانی انجام می شده در وهله آخر محصول به دست منبت کاران حرفه ای سپرده می شود تا پرداخت نهایی  دستی استادانه ای روی آن انجام گیرد که خروجی آن اثری با بُعد و عمق طبیعی است.

  • منبت کاری سی ان سی

این نوع منبت کاری توسط دستگاه های سی ان سی برای محصولات بازاری و عمومی با قیمت های پایین تر استفاده می شود که تماما بوسیله دستگاه بدون دخالت دست با کیفیت خروجی پایین تر است.

اهمیت متریال و نحوه رویه کوبی در قیمت گذاری مبلمان

پر هزینه ترین بخش مرحله رویه کوبی مبلمان قیمت پارچه مصرفی (در توضیحات قبل ذکر شد) و  اجرت رویه کوب است ؛ اقلام دیگر از قبیل ریشه و مغزی و فوم و اسفنج و گل میخ و .. هزینه بالا و تاثیرگذاری ندارند و شاید ۲ درصد از کل مبلغ را شامل شود.

تمام مراحل رویه کوبی از مراحل ابـتدایی زیرکاری رویه کوبی ( در حالت قوی تر و با کیفیت تری لباف می شود  و درنوع سبک تر از اسفنج و فوم استفاده می شود) تا مراحل بعد از پارچه کشی با انواع اجرای ( لمسه ، پلیسه ، خیاره ) و در نهایت نوع جمع بندی و مغزی زدن (در مراحل قوی تر استفاده از مغزی دو قلو و یا یک قلو و در درجه ضعیف تر از ثرمه ) از اهمیت بالایی برخوردار است و هر مرحله از آن در خروجی نهایی موثر است.

رویه کوبی مبلمان

اهمیت نحوه رویه کوبی مبلمان

اهمیت خدمات پس از فروش در خرید مبلمان

بی شک همه ما هنگام خرید هر وسیله ای به مساله خدمات پس از فروش توجه ویژه ای داریم ، مساله مبلمان هم از این امر مستثنی نیست بخصوص با توجه به این که یک محصول مصرفی است و هزینه های بالایی برای تهیه آن صرف میشود که متاسفانه در کشور ما اصولا تولیدکنندگان و یا ارائه دهندگان به این مساله توجه زیادی ندارند و صرفا فروش و سود آنی برایشان با اهمیت تر از رضایت چندین ساله مشتریانشان است ، در حالیکه در مجموعه ویلگا به این امر توجه ویژه ای شده و اطمینان و رضایت پس از فروش مشتری را شرط دوام و بقای خدمت رسانی خود می دانیم.

رنج قیمت مبلمان کلاسیک در یافت آباد

با توجه به تمامی مسائل ذکر شده یک مبلمان قیمت گذاری میشود ، برخی نمونه سرویس های مشابه مبلمان در بازار با قیمتی بسیار متفاوت از هم ارائه می شوند و این باعث تعجب مراجعین می شود در حالیکه اگر یه متریال استفاده شده در هر دو سرویس و جزئیات ساخت توجه کنید این تفاوت مشهود است.

حداقل قیمت مبل کلاسیک در یافت آباد

سرویس مبلمان بهمراه غذاخوری از رنج هفت میلیون در بازار مبل یافت آیاد یافت می شود که از چوب سفید و یا جنگلی بهمراه پارچه های بسیار بی کیفیت درجه چندم ساخته شده است که بدون هیچ ضمانت و هیچ اطمینانی بفروش می روند.

قیمت متوسط مبل کلاسیک در یافت آباد

سرویس کامل مبلمان در رنج بیست و پنج میلیون می توانید در یافت آباد بیابید که اصولا از چوب جنگلی و یا راش درجه چندم با پارچه های چینی و یا یزد تهیه می شوند .

قیمت بالا مبل کلاسیک در یافت آباد

قیمت های بالای هفتاد میلیون سرویس های مبل کلاسیک اصولا در تولیدی ها و یا فروشگاه های معتبر یافت می شود که در مقابل هزینه ی که پرداخت می کنید از نوع کیفیت اطمینان دارید ،این نوع محصولات از چوب راش و پارچه های ترک و ایتالیایی با متریال های مطمئن تهیه می شوند ، البته ممکن است با قیمت بالا محصولی بی کیفیت را به خریدار غالب کنند ، اگر خریدار مبلمان هستید و الان این مطلب را مطالعه می فرمایید باید با تحقیق کامل از برند مورد نظرتان تصمیم گیری کنید ، از فروشنده درخواست کنید ادعای خود را در مورد میزان کیفیت بشما ثابت کند.

تماس با شعبات مبل ویلگا
شعبه 1 مبل ویلگا ☎ 66245252
شعبه 2 مبل ویلگا ☎ 66245450
شعبه 3 مبل ویلگا ☎ 66675277